popupeylul.png (1.33 MB)
Hakkımızda


Pet Cash&Carry
, 20 yıldır bayileri ve son kullanıcıları odaklı iş startejisi, yeniliklere açık kurumsal alt yapısı ile müşterilerine hizmet vermektedir.


Sadece dünyada kendini kabul ettirmiş markaların en doğru fiyattan, stok devamlılığı ile bayilere, onlar vasıtasıyla da tüketicilere ulaşması, sürekliliğin sağlanması, ürünlerin sağlıklı ve zamanında müşterilerine ulaştırılması, ürün gamının doğru ve nitelikli geliştirilmesi ve bütün bu çalışmaların sizlere sunulması, bizim Toplam Kalite Yönetimimizdir.

3.000 çeşitten oluşan ürün gamımızı, her yeniliği takip ederek ve sürekli yenilemeye çalışarak sizlere sürekli en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Bu doğrultuda İstanbul’un her yerinden kolayca ulaşabileceğiniz Ortaçeşme/Beykoz mevkiinde, 2.500 m2 lik Showroom ve depomuzda hizmet vermekteyiz.

Internet ve telefon üzerinden ulaşmakta zorluk çekmemeniz için, profesyonel ekibimiz sizler için tam donanımlı olarak telefonlarınızı ve maillerinizi beklemektedir. Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.