4KasimPopup.png (875 KB)
Hakkımızda

Pet Cash & Carry, 20 yıldır petlere olan tutkumuz ve yeniliklere olan merakımız bugün Pet Cash & Carry'nin var olmasının nedenidir. Kaliteli ürünlerin herkese doğru fiyatlardan ulaşması, sürekliliğinin sağlanması, ürünlerin sağlıklı ve zamanında transferi, ürün gamının doğru ve nitelikli geliştirilmesi ve bütün bu çalışmaların sizlere sunulması, bizim Toplam Kalite Yönetimimizdir. 3000 den fazla çeşitten oluşan ürün gamımızı, her yeniliği takip ederek ve arttırmaya çalışarak başarıya ulaşacağımızı biliyoruz.

Bu doğrultuda hizmeti daha da yakınlaştırarak, İstanbul’un her yerinden kolayca ulaşabileceğiniz Akatlar mevkiine, 1000 m2 lik Showroom ve depomuzu kurduk. Ayrıca bize, internet ve telefon üzerinden ulaşmakta zorluk çekmemeniz için, profesyonel ekibimiz sizler için tam donanımlı olarak telefon ve maillerinizi beklemektedir. Müşterilerinize görsel olarak sunabileceğiniz  e-kataloğumuz  sizlere, üstün hizmet verme doğrultusunda yardımcı olacaktır.

Bu gün gelinen noktada şu ortaya çıkıyor ki; siz değerli müşterilerimizle birlikte hareket ederek en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.