popupeylul.png (1.33 MB)
Teslimat Koşulları

Hergün saat 11.30'a kadar verilmiş ve ödeme onayı alınmış tüm siparişler aynı gün kargoya verilir. İstanbul içi siparişler ertesi gün şirket aracımız ile teslim edilir. Saat 11.30 sonrası verilen tüm siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından tarafınıza DBM Dış Ticaret ve Mümessillik Ltd. Şti. garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.dbmturkey.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda stoğu tükenmiş olan ürün tutarı cari hesabınıza alacak olarak işlenmektedir. Sözkonusu tutar ile başk bir ürün sipariş edebilir veya ürünün ithalatını bekleyebilirsiniz. Ürün ithalat tarihlerini iletişim numaralarımızdan öğrenebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.